Antibakteriální rouška textilní 3-vrstvá, svrchní látka z materiálu NANO YARN, velikost M

 • TOP
 • Nejprodávanější
 • Ochranná pomůcka

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Popis

Textilní 3-vrstvá rouška je tvořena svrchní látkou vyrobenou za použití technologie výrobcem označované jako NANO YARN, antibakteriální textilie. Svrchní tkanina roušky vykazuje podobné vlastnosti jako nanofiltr. 

Další dvě vnitřní vrstvy jsou tvořeny 100% bavlnou.

Rozborem provedeným v České republice/Uni­verzita v Hradci Králové/ bylo ověřeno, že rouška je z materiálu, který má tak husté tkanivo, které zachytí prach a další částice v řádech desítek/stovek nanometrů, mikrometrické částice a více. Jedná se v podstatě o filtr, který zachytí částice velikosti desítek až stovek nm.

Díky svým vlastnostem a kvalitě byly roušky TNG vybrány jako základ pro výzkum a vývoj inteligentní roušky na UHK, která bude monitorovat tělesné funkce.

ROUŠKA SE SKLÁDÁ ZE 3 VRSTEV:

Vnější vrstva 100% polyester vyrobený za použití technologie výrobcem označované jako NANO YARN, antibakteriální textilie. 
Střední vrstva je prachotěsná 100% bavlna.
Vnitřní vrstva 100% bavlna s nepromokavou úpravou.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Rouška se užívá nasazením na obličej. Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí textilních elastických úchytů. Těsnost roušky a tím i možná propustnost po jejím obvodu je závislá na způsobu nošení roušky a výrobce ji nezaručuje. Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze elastické textilní úchyty. Roušku z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty se nedotýkejte její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem. Roušku je možno použít opakovaně po jejím vyčištění. Čištění se provádí běžným praním a sušením. Při procesu čištění a praní nevystavujte roušku vyšším teplotám než 30 °C.

VÝHODY ROUŠKY:

 • Unikátní 3D stabilita
 • Drží tvar a nemačká se
 • Je lehká a prodyšná
 • Vhodná i pro alergiky, astmatiky a osoby se sníženou imunitou
 • Odvádí vlhko a pot
 • Přispívá k ochraně proti UV záření
 • Přispívá k ochraně před alergeny, roztoči, pyly a smogem
 • Materiál NANO YARN zůstává antibakteriální i po 40 čištěních

Vhodná i pro sportovní a outdoorové aktivity

Země původu: Vietnam

Výrobce: TNG Investment and Trading Joint Stock Company

Rouška TNG je v České republice prodávaná pouze jako obecná rouška, v zemi původu je notifikovaná jako zdravotnický prostředek.

Velikost M pro obvod hlavy 45 – 55cm

Roušky jsou hygienicky baleny po 5ks. Lze objednat pouze násobky 5ks

Nově možnost osobního odběru v Brně nebo Praze – uveďte prosím do poznámky v objednávce.

Z hygienických důvodů toto zboží nelze ve 14 denní lhůtě vrátit.

Výrobce roušek je certifikován a schválen Ministerstvem zdravotnictví a dalšími certifikačními autoritami v zemi výrobce