Skříň na zbraně MAXI 10 PM/K

AKCE! Skříň na zbraně MAXI 10 PM/K je kombinovaná skříň pro uložení 5ks dlouhých zbraní do výšky 130cm , krátkých zbraní a šanonů.
Bezpečnostní třída:
Z2
Dostupnost: skladem u dodavatele
Cena s DPH
23 750 Kč
Cena bez DPH
19 628,10 Kč
Původní cena s DPH
23 990 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

 

Skříň na zbraně MAXI 10 PM/K je kombinovaná skříň pro uložení 5ks dlouhých zbraní do výšky 130cm , krátkých zbraní a šanonů.

Police jsou výškově nastavitelné po 3,5 cm.Bezpečnostní skříně na zbraně MAXI jsou navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům na uložení zbraní a střeliva, které jsou kladeny příslušnými zákony. Všechny typy jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou, dále věšáčky na čistící a údržbové příslušenství dlouhých zbraní. Distance pěnových opěrek od zadní strany skříně umožňuje pohodlné opření složené zbraně i s namontovaným okulárem.

Výslovně doporučujeme pevné ukotvení k podlaze nebo zdi (pro montáž ke zdi jsou připraveny čtyři otvory).Základní kotvení k podlaze nebo do zdi.Základním barevným provedením je antracit (tmavě šedá).

CERTIFIKACE: dle ČSN EN 1143–1 minimálně 15RU skříně jsou osazeny „zámkem se zvýšenou bezpečností“ typ „A“ dle ČSN P 165110

AKCE: Pří zakoupení archivační skříně 50% sleva na ukotvení + nastěhování. Stan­dardní cena ukotvení 750,–Kč bez DPH , konečná cena po slevě 375,–Kč bez DPH. Standardní cena nastěhování 1500,–Kč bez DPH , konečná cena po slevě 750,–Kč bez DPH. Doprava trezoru na místo instalace Praha a Brno zdarma , zbytek ČR 10,–Kč/km na místo instalace. Vzta­huje se pouze na tento produkt zakoupený v našem internetovém obchodě.