Skříň na zbraně MAXI 10 PME/K

Skříň na zbraně MAXI 10 PME/K je certifikovaná skříň pro uložení 5ks dlouhých zbraní, která je oproti základnímu typu prodloužena o 10 cm a umožňuje tedy uložení zbraní až do 130 cm délky.
Bezpečnostní třída:
Z2
Dostupnost: skladem u dodavatele
Cena s DPH
29 690 Kč
Cena bez DPH
24 537,19 Kč
Původní cena s DPH
29 990 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

 

Skříň na zbraně MAXI 10 PME/K je certifikovaná skříň pro uložení 5ks dlouhých zbraní, která je oproti základnímu typu prodloužena o 10 cm a umožňuje tedy uložení zbraní až do 130 cm délky.

Skříň je vybavena elek­tronickým zámkem SAFEtronics se šestimístným kódem. Bezpečnostní skříně na zbraně MAXI jsou navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům na uložení zbraní a střeliva, které jsou kladeny příslušnými zákony. Všechny typy jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou, dále věšáčky na čistící a údržbové příslušenství dlouhých zbraní. Distance pěnových opěrek od zadní strany skříně umožňuje pohodlné opření složené zbraně i s namontovaným okulárem.

Výslovně doporučujeme pevné ukotvení k podlaze nebo zdi.Základní kotvení k podlaze nebo do zdi.Základním barevným provedením je antracit (tmavě šedá).

CERTIFIKACE: dle ČSN EN 1143–1 minimálně 15RU skříně jsou osazeny „zámkem se zvýšenou bezpečností“ typ „A“ dle ČSN P 165110