Skříň na zbraně ZS 8

Bezpečnostní třída:
S1
Dostupnost: 1-2 týdny
Cena s DPH
22 236 Kč
Cena bez DPH
18 376,86 Kč
  • ks

Popis

Skříň na zbraně ZS 8 je vyráběna k uložení 8ks dlouhých a krátkých zbraní zároveň do výšky 130cm. Konstrukce trezoru je jednoplášťová (3mm silný ocelový plášť), odpovídající normám na uložení zbraní. Dveře jsou víceplášťové a blokované do všech stran. V základním provedení je vnitřní uzamykatelná schránka přes celou šířku. Základní barevné provedení je strukturní lak odstínu šedobílá. možnost vyrobit v barvě černá, bílá, antracit. Skříň má rozvorový mechanizmus, který blokuje dveře do všech 4 stran. Dveře jsou osazeny aktivními výsuvnými čepy a trojsměrným zámkovým mechanizmem ve třídě A podle evropské normy EN 1300. V základním provedení je na trezoru zámek na klíč. Na přání je možný také mechanický kombinační číselník nebo elektronický zámek. Dva zámky jsou možné, ale nepoužívají se. 

Na přání lze skříň vyrobit v různých barevných kombinacích včetně uspořádání vnitřního prostoru a výšky pro uložení zbraní.

Skříň na zbraně ZS 8 je vyráběna a splňuje požadavky na úschovu zbraní a munice podle zákona o uložení zbraní č. 119/2002 Sb., Nařízení vlády č. 347/2003 Sb. (Původně nařízení č. 338) a Nařízení vlády č. 503/2005 Sb. Může do něj být uloženo 9 krátkých nebo dlouhých zbraní. O splnění požadavků je vydán certifikát státem akreditovanou zkušebnou TrezorTest.