Trezor na šest dlouhých zbraní ZS 6 Mini

  • NOVINKA
Trezor na zbraně ZS 6 Mini je nižší verzí skříně ZS 6 a slouží k uložení 6ks dlouhých zbraní. Konstrukce trezoru je jednoplášťová (3mm silný ocelový plášť). Dveře jsou víceplášťové a blokované do všech stran. Trezor splňuje požadavky na úschovu až deseti zbraní a střeliva dle nařízení vlády č. 217 ze dne 10. července 2017 o požadavcích na zabezpečení zbraní, střeliva, černého loveckého prachu, bezdýmného prachu a zápalek a o muničním skladišti.
Dostupnost: 1-2 týdny
Cena s DPH
15 390 Kč
Cena bez DPH
12 719,01 Kč
  • ks

Popis

KONSTRUKCE

Jednoplášťová konstrukce trezoru je vyrobená z kvalitního 3 mm silného profilovaného ocelového plechu.

Celkem čtyři kotevní otvory (průměr 12 mm) – dva zesílené v zadní stěně a dva v podlaze – zabezpečují skříň proti převrácení a znemožňují snadnému odcizení.

DVEŘE

Dvouplášťové dveře jsou osazeny certifikovaným zámkem minimálně ve třídě A dle Evropského standardu EN 1300. V základním provedení je trezor osazen zámkem na klíč. Na přání je možné osadit mechanickým kombinačním zámkem nebo elektronickým zámkem. 

Zámek blokuje třícestný rozvorový mechanismus, který je ovládán masivní klikou z kovové slitiny.

V zamknutém stavu jsou dveře jištěny pěti ocelovými, hloubkově chromovanými čepy o průměru 20mm zamykajícími do třech směrů. Na straně pantů jsou jištěny silným, ocelovým profilem v celé výšce dveří. Tedy ani uříznutí pantů tak nevede k jejich otevření.

Dveře doléhají ke korpusu přes pěnové těsnění, které měkce tlumí zvuk zavírajících se dveří.

Vnější panty na pravé straně dovolující otevření dveří trezoru až do úhlu 200 stupňů.

V případě potřeby lze otevřené dveře vysadit a tím redukovat hmotnost trezoru, například pro stěhování.

ZÁMEK

Zámek blokuje třícestný rozvorový mechanismus, který je ovládán ergonomickou klikou.

V základu certifikovaný klíčový zámek se dvěma originálními klíči lze doplnit nebo zaměnit o kombinační zámky mechanické nebo elektronické. Ty mají pokročilé funkce jako jsou časová prodleva, možnost vypnutí zvuku nebo nastavení systému čtyř očí (nutno zadat dva kódy pro odemknutí zámku). Pro snadnou výměnu je 9V alkalická baterie zámku ukrytá v klávesnici na vnější straně dveří.

Proti útoku hrubé síly na kliku je rozvorový mechanismus vybaven bezpečnostní pojistkou.

VYBAVENÍ

Výškově nastavitelné držáky zbraní dovolují nezávisle polohovat dvojice úchytů v rozmezí 560 mm. Navíc jsou díky speciálnímu držáku předsunuty od zadní stěny, což minimalizuje kontakt zadní stěny s nasazeným puškohledem a dalším taktickým vybavením zbraně. Snadno tak zabezpečíte jak odstřelovací pušky, tak brokovnice i kratší samonabíjecí útočné pušky.

Měkká podložka na podlaze trezoru zabraňuje kontaktu pažeb zbraní s ocelovou podlahou.

Trezor může být lakován ve 4 základních odstínech: bílá (RAL 9003), šedobílá (RAL 7035), antracit (RAL 7016) nebo černá (RAL 9005), všechny jsou pak se strukturním povrchem.