Depozitní trezor EURON 2130 ME

EURON 2130 ME je prostorný trezor ve vysoké odolnosti pro všechny ty, kteří se chtějí spolehnout a bezpečně uschovat své cennosti. Trezor je certifikovaný do II. bezpečnostní třídy a osazený je elektronickým zámkem Safetronics v kombinaci s klíčovým zámkem MAUER class B. Zámek vnitřní skříňky: Eurolock. Nouzový zámek: Lowe&Fletcher.
Bezpečnostní třída:
II.
Dostupnost: skladem u dodavatele
Cena s DPH
52 460 Kč
Cena bez DPH
43 355,37 Kč
Původní cena s DPH
52 990 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

EURON 2130 ME je prostorný trezor ve vysoké odolnosti pro všechny ty, kteří se chtějí spolehnout a bezpečně uschovat své cennosti. Trezor je certifikovaný do II. bezpečnostní třídy a osazený je elektronickým zámkem Safetronics v kombinaci s klíčovým zámkem MAUER class B. Zámek vnitřní skříňky: Eurolock. Nouzový zámek: Lowe&Flet­cher. Základní kotvení k podlaze.

Trezor EURON 2130 ME patří mezi nejnovější v sortimentu. Jedná se o trezory, jež před uvedením na trh prošly evolučním vývojem, aby bylo dosaženo maximálního zabezpečení uložených věcí s mnoha možnostmi nastavení elektronického zámku (možnosti se liší dle daného zámku), jako je např. časový zámek, nastavení provozní doby, kalendáře, dále ovládání více kódy s možností volby délky kódu a historií událostí.

 

CERTIFIKACE:

  • TREZORTEST: ČSN EN 1143–1 bezpečnostní třída II.
  • NBÚ: PŘÍSNĚ TAJNÉ (PT)