Depozitní trezor EURON 3600 ME

  • NOVINKA

EURON 3200 je prostorný trezor ve vysoké odolnosti pro všechny ty, kteří se chtějí spolehnout a bezpečně uschovat své cennosti.

Bezpečnostní třída:
III.
Dostupnost: 4-6 týdnů
Cena s DPH
118 750 Kč
Cena bez DPH
98 140,50 Kč
Původní cena s DPH
119 950 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

EURON 3600 je prostorný trezor ve vysoké odolnosti pro všechny ty, kteří se chtějí spolehnout a bezpečně uschovat své cennosti. Trezor je certifikovaný do III. bezpečnostní třídy a osazený je pokročilým elek­tronickým zámkem SAFEtronics TIMELOCK.

Trezory EURON řady 3 patří mezi nejnovější v sortimentu. Jedná se o trezory, jež před uvedením na trh prošly evolučním vývojem, aby bylo dosaženo maximální zabezpečení uložených věcí s mnoha možnostmi nastavení elektronického zámku, jako je např. časový zámek, nastavení provozní doby, kalendáře, dále ovládání více kódy s možností volby délky kódu a historií událostí.

CERTIFIKACE:
TREZORTEST:  ČSN EN 1143–1  bezpečnostní třída III.
NBÚ: PŘÍSNĚ TAJNÉ


Základní kotvení k podlaze.

Parametry zámku SAFEtronics TIMELOCK:
Tento zámek nabízí vše, co jen může časový zámek mít: Nastavení zpoždění, nastavení pracovní doby, svátků, osmého dne v týdnu a jeho prac. doby, výpis událostí s pojistkou proti zneužití; programovací modul + modulární SW – šifrovaný přenos dat a správa pomocí notebooku.