Depozitní trezor EURON 4600 ME

  • NOVINKA
Trezor EURON 4300 ME je certifikován v IV. bezpečnostní třídě a je nejodolnější sériově vyráběný model vhodný pro uložení cenností vysokých hodnot.
Bezpečnostní třída:
IV.
Dostupnost: 4-6 týdnů
Cena s DPH
154 430 Kč
Cena bez DPH
127 628,10 Kč
Původní cena s DPH
155 990 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

EURON 4600 je největší z řady EURON IV. bezpečnostní třídy. Velkorysý objem bezmála 600 litrů tohoto skříňového trezoru ve vysoké odolnosti pro všechny ty, kteří se chtějí spolehnout a nechtějí dělat kompromisy. Trezor je certifikovaný do IV. bezpečnostní třídy a osazený je pokročilým elektronickým zámkem SAFEtronics TIMELOCK.

Trezory EURON řady 4000 patří mezi úplné novinky v sortimentu. Spolu s trezory III. bezpečnostní třídy před uvedením na trh prošly důkladným vývojem, aby bylo dosaženo maximální zabezpečení uložených věcí s mnoha možnostmi nastavení elektronického zámku, jako je např. časový zámek, nastavení provozní doby, kalendáře, dále ovládání více kódy s možností volby délky kódu a historií událostí.

CERTIFIKACE: TREZORTEST:  ČSN EN 1143–1  bezpečnostní třída IV., NBÚ: PŘÍSNĚ TAJNÉ

Základní kotvení k podlaze.

Parametry zámku SAFEtronics TIMELOCK:

Tento zámek nabízí vše, co jen může časový zámek mít: Nastavení zpoždění, nastavení pracovní doby, svátků, osmého dne v týdnu a jeho prac. doby, výpis událostí s pojistkou proti zneužití; programovací modul + modulární SW – šifrovaný přenos dat a správa pomocí notebooku.