Ohnivzdorný sejf pro PC data a dokumenty MS 5635

Ohnivzdornost:
60 minut
Dostupnost: skladem u dodavatele
Cena s DPH
17 289 Kč
Cena bez DPH
14 288,43 Kč
  • ks

Popis

Ohnivzdorný sejf pro PC data a dokumenty MS 5635 je ideálním řešením pro ochranu Vašich počítačových dat, dokumentů a cenností před ohněm (testovaná ohnivzdornost 60 min.).

Bezpečnostní parametry:

 - 1 hodina ochrany pro dokumenty (podle "UL = Underwriters Laboratory Fi­re Endurance Test“). Ohnivzdorný test “Modelu MS”, byl realizovaný 60 minut při teplotě 927°C. Vnitřní teplota nepřekročila hodnotu 177°C, takže dokumenty nebyly poškozené!

- „Crash Test podle ETL Testing“ – po zahřátí na 843°C je shozen z výšky 4,6 m na pevný podklad, potom se ochladí a následuje opět 30 min. test při teplotě 843°C. Konstrukce musí zůstat neporušená a vnitřní teplota musí byť vždy nižší než 177°C.

- 1 hodina ochrany pro datové nosiče podle “ ETL Fire Testing“. Ohnivzdorný test “Modelu MS” byl realizovaný 60 min. při teplotě 927°C pro CD, DVD, USB klíče, přičemž jejich obsah zůstal nepoškozený. Uvedená ochrana neplatí pro diskety a pásky!

S cílem poskytnout tu nejvyšší ochranu a komfort, je trezor vybaven elektronickým zámkem. Pro zvýšení bezpečnosti je možnost kotvení (kotvící materiál je v ceně).

Interiér trezoru:

  • multi-nastavitelný zásobník
  • nastavitelné police, registratura
  • 5ks háčků na klíče na vnitřní straně dveří
  • 2 malé přepážky na vnitřní straně dveří, pro uložení malých předmětů