Servis a otevírání trezorů

Nemůžu otevřít trezor.

Situace, kterou si nikdo nepřeje. Ztratíte od trezoru klíče, zapomenete číselný kód a papír, kde byl napsaný, najednou nemůžete najít nebo se Vám klíček v zámku zalomí…a Vy potřebujete nutně do Vašeho trezoru. Stát se to může každému a je skoro pravidlem, že v tu nejméně vhodnou chvíli. My umíme tyto situace vyřešit! Otevřeme Váš trezor co nejšetrnějším způsobem a uvedeme opět do funkčního stavu. 

Servis trezorů

Naše firma Vám nabízí veškerý servis týkající se trezorů a trezorových skříní, od trezorů staršího data výroby až po současnost. Provádíme zhotovení trezorových klíčů, výměnu trezorových zámků, opravy trezorových zámků, preventivní prohlídky a údržbu trezorů. Postaráme se o Váš trezor, aby se cítil jako v bavlnce a Vaše peníze a cennosti zůstaly v bezpečí. Zajistíme dopravu trezoru, případné stěhování trezorů, provedeme jeho následnou instalaci a ukotvení, včetně zazdívání.

 

Opravy trezorových zámků a změny číselných kódů

Nemůžete otevřít Váš trezor nebo si nevíte rady se změnou kódu. Naši technici Vám pomohou v každém případě.

Ovšem, aby jste těmto situacím předcházeli, je dobré myslet dopředu a včas vyměnit starý zámek za nový. Životnost klíčku je kolem 10 let, poté se může stát, že drhne z důvodu zahnutí, nebo se v zámku rovnou ulomí.

V rámci servisu nabízíme:

  • zhotovení trezorových klíčů
  • výměnu trezorových zámků
  • opravy trezorových zámků
  • preventivní prohlídky trezorů
  • údržba trezorů
  • změny číselných kódů