Skříň na zbraně MAXI 3 PM

Bezpečnostní třída:
Z2
Dostupnost: skladem u dodavatele
Cena s DPH
15 137 Kč
Cena bez DPH
12 509,92 Kč
Původní cena s DPH
15 290 Kč
Sleva
-1%
  • ks

Popis

Skříň na zbraně MAXI 3 PM je certifikovaná skříň pro uložení 3ks dlouhých zbraní, která je oproti základnímu typu prodloužena o 10 cm a umožňuje tedy uložení zbraní až do 130 cm délky.

Skříň je po pravé vnitřní straně vybavena závěsnou přihrádkou. Oproti původní úzké verzi doznala mnoha konstrukčních změn jako např. vyššího počtu odporových jednotek (RU) a zvýšení počtu trnů na 6.Bezpečnostní skříně na zbraně MAXI jsou navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům na uložení zbraní a střeliva, které jsou kladeny příslušnými zákony. Všechny typy jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou, dále věšáčky na čistící a údržbové příslušenství dlouhých zbraní. Distance pěnových opěrek od zadní strany skříně umožňuje pohodlné opření složené zbraně i s namontovaným okulárem.Výslovně doporučujeme pevné ukotvení k podlaze nebo zdi (pro montáž ke zdi jsou připraveny čtyři otvory).Základní kotvení k podlaze nebo do zdi Základním barevným provedením je antracit (tmavě šedá).

CERTIFIKACE: dle ČSN EN 1143–1 minimálně 15RU skříně jsou osazeny „zámkem se zvýšenou bezpečností“ typ „A“ dle ČSN P 165110

Podmínky užívání zbraní ke stažení