Skříň na zbraně ZS 10/6

Nejbezpečnější ve své kategorii! Skříň na zbraně ZBS 10/6 je vyráběna k uložení 6ks dlouhých a krátkých zbraní zároveň do výšky 130cm. Výškově nastavitelné police, konstrukce trezoru je jednoplášťová, odpovídající normám na uložení zbraní, dveře jsou víceplášťové a blokované do všech stran.
Bezpečnostní třída:
S1
Dostupnost: 1-2 týdny
Cena s DPH
27 920 Kč
Cena bez DPH
23 074,38 Kč
  • ks

Popis

Skříň na zbraně ZS 10/6 je vyráběna k uložení 6ks dlouhých a krátkých zbraní zároveň do výšky 130cm. Výškově nastavitelné police odpovídají na uložení šanonů nebo krátkých zbraní, nábojů, dalekohledů apod. Konstrukce trezoru je jednoplášťová, odpovídající normám na uložení zbraní. Dveře jsou víceplášťové a blokované do všech stran. V základním provedení je vnitřní uzamykatelná schránka přes celou šířku, výškově nastavitelné police a výškově nastavitelné držáky hlavní. Skříň na zbraně je určena k uložení 6ks dlouhých zbraní, ale podle zákona odpovídá na uložení 9 kusů. Základní barevné provedení je strukturní lak odstínu šedobílá. Trezor má rozvorový mechanizmus, který blokuje dveře do všech 4 stran. Dveře jsou osazeny aktivními výsuvnými čepy a trojsměrným zámkovým mechanizmem ve třídě A podle evropské normy EN 1300. V základním provedení je na trezoru zámek na klíč. Na přání je možný také mechanický kombinační číselník nebo elektronický zámek. Dva zámky jsou možné, ale nepoužívají se.

Na přání lze skříň vyrobit v různých barevných kombinacích včetně uspořádání vnitřního prostoru a výšky pro uložení zbraní.

Skříň na zbraně ZS 10/6 je vyráběna a splňuje požadavky na úschovu zbraní a munice podle zákona o uložení zbraní č. 119/2002 Sb., Nařízení vlády č. 347/2003 Sb. (Původně nařízení č. 338) a Nařízení vlády č. 503/2005 Sb. Může do něj být uloženo 9 krátkých nebo dlouhých zbraní. O splnění požadavků je vydán certifikát státem akreditovanou zkušebnou TrezorTest.

Podmínky užívání zbraní ke stažení