Trezor na zbraně NS 6

  • AKCE
Trezor na zbraně NS 6 je vyráběn k uložení 6ks dlouhých střelných zbraní (držáky na 6ks) do výšky 130cm a také k uložení krátkých střelných zbraní do celkového počtu 20ks.

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Popis

Trezor na zbraně NS 6 je vyráběn k ulo­žení 6ks dlou­hých střelných zbraní (držáky na 6ksdo výšky 130cm a také k uložení krátkých střelných zbraní do celkového počtu 20ks.Tento dvouplášťový kombinovaný trezor je certifikován v I.bezpečnostní třídě a nabízí vlastnosti klasického trezoru schopného ochránit Vaše cennosti, dokumenty a hotovost (do 500 000,–Kč) a rovněž bezpečně zabezpečit střelné zbraně.                                              Výškově nastavitelné police odpovídají na uložení šanonů nebo krátkých zbraní, nábojů, dalekohledů apod. Konstrukce trezoru je dvouplášťová s ohnivzdornou izolací, odpovídající normám na uložení zbraní. Dveře jsou víceplášťové a blokované do všech stran. V základním provedení je vnitřní uzamykatelná schránka přes celou šířku, výškově nastavitelné police a výškově nastavitelné držáky hlavní. Skříň na zbraně je určena k uložení 6ks dlouhých zbraní a také k uložení krát­kých střelných zbraní (celkový počet uložených zbraní dle zákona do 20ks). Základní barevné provedení je strukturní lak odstínu šedobílá. Trezor má rozvorový mechanizmus, který blokuje dveře do všech 4 stran. Dveře jsou osazeny aktivními výsuvnými čepy a trojsměrným zámkovým mechanizmem ve třídě A podle evropské normy EN 1300. V základním provedení je na trezoru zámek na klíč. Na přání je možný také mechanický kombinační číselník nebo elektronický zámek. Dva zámky jsou možné, ale nepoužívají se.

Na přání lze skříň vyrobit v různých barevných kombinacích včetně uspořádání vnitřního prostoru a výšky pro uložení zbraní!

Skříň na zbraně ZS 10/6 je vyráběna a splňuje požadavky na úschovu zbraní a munice podle zákona o uložení zbraní č. 119/2002 Sb., Nařízení vlády č. 347/2003 Sb. (Původně nařízení č. 338) a Nařízení vlády č. 503/2005 Sb. Může do něj být uloženo 9 krátkých nebo dlouhých zbraní. O splnění požadavků je vydán certifikát státem akreditovanou zkušebnou TrezorTest.