Trezor NEPTUN 4/0

  • NOVINKA
Certifikovaný trezor českého výrobce PROFIKON, vhodný k uložení šperků, hotovosti, dokumentů, zbraní a dalších cenností. Certifikace dle ČSN EN 1143-1 v bezp. třídě 0, dle NBÚ způsobilost TP typu 2 "Důvěrné". Plní i požadavky pro úschovu až 10 zbraní dle nařízení vlády pro zabezpečení zbraní a střeliva.
Bezpečnostní třída:
0.
Dostupnost: 1-2 týdny
Cena s DPH
34 328 Kč
Cena bez DPH
28 370,25 Kč
  • ks

Popis

Certifikovaný trezor českého výrobce PROFIKON, vhodný k uložení šperků, hotovosti, dokumentů, zbraní a dalších cenností. Certifikace dle ČSN EN 1143–1 v bezp. třídě 0, dle NBÚ způsobilost TP typu 2 „Důvěrné“. Plní i požadavky pro úschovu až 10 zbraní dle nařízení vlády pro zabezpečení zbraní a střeliva. 

KONSTRUKCE

Trezory modelové řady NEPTUN mají korpus trezoru i dveře dvouplášťové. Meziplášťový prostor je vyplněn soustavou ocelových výztuží a ohnivzdorným materiálem. Přední část dveří je vyrobena z 8 mm oceli. Mechanismus zámků a uzamykací závory jsou chráněny proti odvrtání pancéřovou deskou z kalené oceli. Zajišťovací mechanismus u těchto trezorů je třístranný, pohyblivé závory jsou o průměru 25mm.

ZÁMKOVÉ VYBAVENÍ

Dveře je možné osadit zámkem na klíč, elektronickým zámkem, mechanickým kombinačním zámkem, kombinací zámku elektronického a zámku na klíč, ale i dvěma zámky na klíč nebo mechanickým kom­binačním zámkem společně se zámkem na klíč. Verzi, kterou nenajdete v rozbalovacím menu, při objednávce uveďte do poznámky.

CERTIFIKACE

Trezory jsou certifikovány dle ČSN EN 1143–1 akreditovaným certifikačním orgánem TREZOR TEST a jsou zařazeny do bezpečnostní třídy 0. Mají také certifikát NBÚ ověřující způsobilost technického prostředku typu 2 (DŮVĚRNÉ). Trezor NEPTUN v bezpečnostní třídě 0 plní požadavky na úschovu až 10 zbraní a střeliva (do 10.000 kusů) dle nařízení vlády č. 217 ze dne 10. července 2017 o požadavcích na zabezpečení zbraní a střeliva.

BAREVNÉ VARIANTY

Trezory jsou standardně lakovány v odstínech: RAL 7035 (světle šedá), RAL 7016 (antracit), RAL 9005 (černá), RAL 3005 (vínově červená). Také možno dodat v odstínech: RAL 7015 (břidlicově šedá), RAL 7042 (dopravní šedá) – tyto 2 odstíny případně uveďte do poznámky.

Trezory jsou svým provedením určeny k ukotvení do stěny nebo do podlahy. Je možné dovybavit vnitřní schránkou, případně policemi navíc.