Zazdívání trezorů

Potřebujete zazdít Váš trezor?

Trezory do zdi patří mezi ty nejbezpečnější. Samotné tělo trezoru je díky zazdění chráněno proti vniknutí ze všech stran kromě dveří, které mají zpravidla o to víc bezpečnostních prvků. Trezor po zazdění se stáva prakticky nedobytným. Koupí trezoru do zdi vyřešíte otázku umístění trezoru a zároveň zajistíte Vašim cennostem, dokumentům, hotovosti, zbraním velmi diskrétní ochranu. Každý zazděný trezor by měl vždy být zakryt např. obrazem, plakátem apod., čím zabráníte jeho odhalení potencionálním narušitelem. Pokud se dodrží správný techologický postup zazdění trezoru, bývá šance napadení trezoru velmi malá, nejčastěji bývá trezor vybourán ze stěny a otevřen na jiném místě v klidu. Proto doporučujeme našim zákazníkům opatřit místnost, v které se trezor nachází, elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS).

Kromě konečného zazdívání Vám zajistíme taktéž dopravu trezoru až k Vám domů, naši pracovníci se postarají i o nastěhování trezoru. Zazdívání trezoru, včetně vysekání otvoru, likvidace suti, začištění i malířské práce Vám kompletně zajistíme. Vše dle konkrétního případu a domluvy.

Pokud by jste měli zájem zazdít trezor svépomocí, podrobný popis a návod naleznete zde v našem návodu k zazdění trezorů.

 

Zazdívání trezorů – cena

Cena zazdění je stanovena individuálně, podle obtížnosti prací (v závislosti na typu zdi a materiálu).

Standardní cena zazdění trezoru od 3500,– Kč bez DPH. Ceny zazdívání se řídí velikostí a náročností zazdění, konkrétní cenu Vám rádi sdělíme na požádání.

Zazdít Vám můžeme například přímo k tomu určené trezory do zdi, nebo také speciální trezory do podlahy.